kontakt telefoniczny smgastro
FIRMA OFERTA SERWIS CENNIK OUTSOURCING DO POBRANIA KONTAKT

Serwis


Serwis SM Gastro oferuje pełen wachlarz usług z zakresu montażu oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych wszystkich urządzeń gastronomicznych dostępnych na rynku.Niestety, awarie często zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach. W takiej sytuacji ważna jest szybka i skuteczna naprawa. Dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych pracowników, by mogli sprawnie rozwiązać każdy problem, a żadna usterka nie stanęła na drodze do Państwa sukcesu.

Nasz serwis jest czynny 24h na dobę,365 dni w roku. Zgłoszeń awarii można dokonywać pod numerem telefonu: (+48)886 876 659.

Po odebraniu zgłoszenia nasz technik pojawi się u Państwa w przeciągu 24 godzin. Serwisujemy urządzenia grzewcze, elektryczne, gazowe, chłodnicze oraz inne urządzenia gastronomiczne polskich oraz zagranicznych producentów. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty. Prowadzimy także szkolenia personelu z zakresu obsługi dostarczonych urządzeń.
Oferta

oferta

W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych firm, współpracujemy z głównymi dystrybutorami oraz producentami co gwarantuje szybką dostawę zamówień oraz atrakcyjną cenę.

dowiedz się więcej

Serwis

serwis

Serwis SM Gastro oferuje pełen wachlarz usług z zakresu montażu oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych wszystkich urządzeń gastronomicznych dostępnych na rynku.

dowiedz się więcej

Chemia

chemia

W naszej ofercie znajdują się wszystkie preparat do dezynfekcji, mycia powierzchni oraz higieny.

dowiedz się więcej

Outsourcing

outsourcing

Kompleksowość naszych usług pozwala realizować nam zlecenia na wielu płaszczyznach.

dowiedz się więcej