kontakt telefoniczny smgastro
FIRMA OFERTA SERWIS CENNIK OUTSOURCING DO POBRANIA KONTAKT

Firma

SM Gastro zajmuje się doradztwem, sprzedażą oraz serwisem produktów niezbędnych w zapleczach kuchennych.W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór sprzętu gastronomicznego, chłodniczego, mebli ze stali nierdzewnej, drobnego sprzętu, chemii do utrzymywania czystosci , chemii do zmywarek. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i importerami, co gwarantuje krótkie terminy realizacji zamówień i najlepsze ceny produktów

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu wszelkiego typu lokali gastronomicznych: od planu technologiczne poprzez montaż, dystrybucje srodków czystosci oraz chemii gastronomicznej a konczac na stronach interntowych, bilbordach, graficznych opracowanie menu.

Prowadzimy sprzedaż i dystrybucję na terenie całego kraju. Przy kompleksowych realizacjach zapewniamy NADZÓR INWESTORSKI. Posiadamy niezbędne narzędzia i doświadczenie, dzięki którym zapewniamy wysoką jakość usług. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z naszą firmą.

Kluczem do naszego sukcesu jest rozumienie potrzeb klienta, doskonała znajomość rynku, szybkie reagowanie na pojawiające się nowości,kompleksowasc, profesjonalizm i wiedza naszych pracowników, którzy zawsze chętnie służą pomocą.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona naszych klientów!

Oferta

oferta

W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych firm, współpracujemy z głównymi dystrybutorami oraz producentami co gwarantuje szybką dostawę zamówień oraz atrakcyjną cenę.

dowiedz się więcej

Serwis

serwis

Serwis SM Gastro oferuje pełen wachlarz usług z zakresu montażu oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych wszystkich urządzeń gastronomicznych dostępnych na rynku.

dowiedz się więcej

Chemia

chemia

W naszej ofercie znajdują się wszystkie preparat do dezynfekcji, mycia powierzchni oraz higieny.

dowiedz się więcej

Outsourcing

outsourcing

Kompleksowość naszych usług pozwala realizować nam zlecenia na wielu płaszczyznach.

dowiedz się więcej